Antywirusy dla edukacji

W naszej ofercie mamy atrakcyjną, specjalną ofertę skierowaną dla placówek edukacyjnych.
Uproszczona procedura zakupu - faktura terminowa.

NetSupport School (eKlasa)

NetSupport School to wielokrotnie nagradzane, wiodące na rynku, rozwiązanie do zarządzania klasami zapewniające funkcje monitorowania, kontroli, współpracy oraz oceny. Które pomaga zmaksymalizować korzyści z nauczania opartego na technologii – wspierając wszystkie style nauki uczniów. Bezproblemowa praca na wszystkich typach platform i urządzeń. Specjalnie zaprojektowana w porozumieniu z nauczycielami, aby zaspokoić ich potrzeby w klasie. Nic dziwnego, że NetSupport School to kompletne rozwiązanie do zarządzania klasą od 30 lat.

zamów teraz


Antywirusy

Wszystko / ArcaBit / Avast / AVG / Eset / F-Secure / G DATA / BitDefender / mks_vir

ArcaBit

ArcaBit Bezpieczna Szkoła 100PC (w tym serwery). Pakiet przeznaczony dla szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Zapewnia wszechstronne zabezpieczenie wszystkich komputerów w szkole - licencja OPEN. Dostępne licencje na rok, 2 i 3 lata.
Cena od 442.8 zł brutto.

zamów teraz

Avast

Avast Business Antivirus dla Edukacji (ochrona stacji roboczych i serwera)
Cena: 553.5 zł brutto / rok.

zamów teraz

Pozostałe produkty Avast:
- 50% od cen bazowych (podczas składania zamówienia należy wybrać rodzaj zamówienia "Edukacja")

zamów teraz

AVG Technologies

Bezpieczna Szkoła z AVG
Ilość stanowisk: 100

Cena na tel.

Pozostałe produkty AVG:
- 50% od cen bazowych, dotyczy produktów z linii "business" oraz AVG Internet Security i AVG Anti-Virus (minimum 5 stanowisk)

zamów teraz

Eset

Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie mogą skorzystać z oferty specjalnej "Mała Szkoła" - (50% upustu dla wersji business)

Szkoły wyższe - 30% upust.

Uwaga! Aby naliczył się stosowny upust należy wybrać "Mała szkoła" lub "Szkoły wyższe" w opcji "Rodzaj licencji"

zamów teraz

F-Secure

Bezpieczn@ szkoła - specjalna oferta ochrony komputerów w szkole.

F-Secure Bezpieczna Szkoła 40 stacji roboczych
Cena 367.77 zł brutto

zamów teraz

F-Secure Bezpieczna Szkoła 40 stacji roboczych + serwer
Cena 416.97 zł brutto

zamów teraz

F-Secure Bezpieczna Szkoła 100 stacji roboczych
Cena 738 zł brutto

zamów teraz

G DATA

Pakiet G DATA Szkoła MIX zapewnia skuteczną i szybką ochronę wszystkich komputerów w szkole. Gwarantuje bezpieczeństwo komputerom w pracowniach informatycznych oraz osobnym jednostkom PC szkolnej administracji. W pełni elastyczna licencja umożliwia dostosowanie pakietu do indywidualnych potrzeb każdej szkoły.
Cena od: 420.66 zł brutto / rok

zamów teraz

Pakiet G Data Szkoła MIX Plus oferuje kompleksową i szybką ochronę wszystkich komputerów w szkole. Zapewnia bezpieczeństwo komputerom w pracowniach informatycznych oraz osobnym jednostkom PC szkolnej administracji. W pełni elastyczna licencja gwarantuje dostosowanie pakietu do indywidualnych potrzeb szkoły.
Cena od: 452.64 zł brutto / rok

zamów teraz

Pakiet G Data Szkoła MIX Endpoint gwarantuje skuteczność ochrony, wysoką wydajność i stabilną pracę komputerów. Zawiera moduł antywirusowy, zaporę sieciową, antyspam i kontrolę rodzicielską. Potrafi też kontrolować dostęp do Internetu oraz blokować uruchamianie niepożądanych aplikacji oraz urządzeń korzystających z portów USB.
Cena od: 678.96 zł brutto / rok

zamów teraz

BitDefender

Pakiet programów dla szkół obejmujący: Bitdefender Client Security, Security for File Servers, Security for Samba oraz konsolę Managment Server
Zabezpieczenie od 50 stacji roboczych i serwerów
Cena od 367.77 zł brutto

zamów teraz

mks_vir Szkoła

Pakiet zabezpieczeń dla szkól i placówek oświatowo-wychowawczych. Ochrona komputerów i serwerów plików z systemami Windows oraz urządzeń mobilnych z systemem Android w pracowniach komputerowych i w szkolnej administracji

Cena od 356.7 zł brutto.

zamów teraz

do kosza taby przelicz sprites przelicz aktualizuj wróć tab-title cennik info dane OK zamów teraz zobacz szczegóły Negocjuj cenę Negocjuj cenę