Emsisoft Enterprise Console

Funkcje

Emsisoft Enterprise Console Emsisoft Enterprise Console zapewnia pełną kontrolę nad instalacjami Emsisoft Anti-Malware na komputerach klienckich i serwerowych w twojej sieci.

  • SCENTRALIZOWANA DYSTRYBUCJA AKTUALIZACJI redukująca obciążenie sieci.
  • ZDALNA INSTALACJA Anti-Malware na stacjach roboczych i serwerach.
  • ZDALNE SKANOWANIE i usuwanie wykrytych zagrożeń.
  • ROZBUDOWANE ZARZĄDZANIE UPRAWNIENIAMI dla użytkowników i grup w oparciu o Active Directory.
  • WIZUALIZACJA wykrytych zagrożeń i wysyłanie raportów pocztą elektroniczną.

Tutorial

Opisuje wszystkie funkcje Emsisoft Enterprise Console - pobierz [PDF]

Informacje o wersji beta

Emsisoft Enterprise Console jest obecnie w fazie beta. To oznacza, że program wciąż jest aktywnie rozwijany, ale chcemy już teraz zaprezentować funkcje naszego programu. Niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

Użyj nazwy użytkownika "admin" i hasła "admin" przy pierwszym logowaniu.

Czy zadziała na moim komputerze?

Tak, jeśli twój komputer został wyprodukowany po 2000 roku, a także jeśli biorąc pod uwagę że korzystasz z Windows XP, Vista,7 lub 8 lub Windows Server (2003, 2008, 2012) - z najnowszymi pakietami Service Pack. Wspierane są systemy 64-bitowe od wersji Windows Vista lub nowszej.

Uwaga!

Emsisoft Enterprise Console jest narzędziem administracyjnym dla klientów i nie chroni serwera przed zagrożeniami. Prosimy zapoznać się z Emsisoft Anti-Malware for Server aby zapewnić ochronę serwerowi.

Licencja

Każdy może używać Emsisoft Enterprise Console za darmo, nawet po zakończeniu fazy testowej. Aby aktywowac Emsisoft Anti-Malware na komputerach klienckich, potrzebne są odpowiednie licencje klienckie.

do kosza taby przelicz sprites przelicz aktualizuj wróć tab-title cennik info dane OK zamów teraz zobacz szczegóły Negocjuj cenę Negocjuj cenę