Współpraca - partnerzy handlowi, program partnerski

Firmy

Zapraszamy firmy z branży IT do współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży oprogramowania oferowanego przez nasz serwis. Gwarantujemy atrakcyjne warunki.

Program partnerski

Jeśli posiadasz własną stronę www, portal, blog, możesz w prosty sposób zacząć zarabiać umieszczając na niej odnośniki do naszego sklepu.

Płacimy za każdą opłaconą transakcję wynikająca z przekierowania, wg progów prowizji wyszczególnionych w REGULAMINIE. Wypłata następuje na żądanie w dowolnym momencie po przesłaniu faktury VAT lub rachunku do umowy zlecenia, po przekroczeniu 100zł naliczonej prowizji. Rejestrując się otrzymasz do dyspozycji własny panel administracyjny, gdzie uzyskasz instrukcje odnośnie umieszczania linków i banerów. Znajdziesz tam też gotowe kody do wklejenia na www zawierające Twój unikatowy link identyfikujący Cię w programie. Będziesz mógł śledzić na bieżąco statusy wszystkich zamówień dokonanych za Twoim pośrednictwem. Promocji linków dokonywać można również za pomocą opisów w komunikatorach internetowych typu gadu-gadu, Skype, w stopkach maili, postów na forach i grupach dyskusyjnych.

Zachęcamy do uczestnictwa - sprawdź jakie to proste!!

więcej na www.pp.e-antywirusy.pl

do kosza taby przelicz sprites przelicz aktualizuj wróć tab-title cennik info dane OK zamów teraz zobacz szczegóły Negocjuj cenę Negocjuj cenę