Skanery antywirusowe online

Poniżej lista skanerów online które mogą pomóc uzdrowić zainfekowany komputer. Należy pamiętać, że narzędzia te leczą tylko skutki infekcji lub nieraz tylko sygnalizują problem. Aby zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwami i zapobiegać problemom należy mieć zainstalowany zawsze aktualny program antywirusowy!

Eset Online Scanner

Skaner online firmy ESET jest w pełni funkcjonalnym, przyjaznym użytkownikowi narzędziem, które umożliwia usuwanie wykrytych zagrożeń z dowolnego komputera przy użyciu jedynie przeglądarki internetowej bez konieczności instalacji programu antywirusowego. Skaner korzysta z technologii ThreatSense® oraz zawsze aktualnych sygnatur aplikacji ESET Smart Security/ ESET NOD32 Antivirus.

Eset Online Scanner

F-Secure Online Scanner

F-Secure Online Scanner pomaga pozbyć się z komputera wirusów i zagrożeń typu spyware.

F-Secure Online Scanner

Avast Online Scanner

Skaner antywirusowy Avast Online umożliwia szybkie badanie wybranych plików. Działa z poziomu każdej przeglądarki, z każdym systemem operacyjnym i nic nie instaluje w komputerze użytkownika. Oferuje tak samo wysoką skuteczność jak programy rodziny avast!. Skaner bada także archiwa (np. ZIP).

Avast Online Scanner

ArcaVir Skaner Online

ArcaVir MicroScan to bezpłatny program umożliwiający szybkie i kompletne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji.

ArcaVir Skaner Online

Panda ActiveScan

Panda ActiveScan 2.0 jest skutecznym narzedziem online, które wykrywa i eliminuje ponad 40,000,000 wirusów, robaków i trojanów, jak równiez zabezpiecza przed innymi zlosliwymi kodami, jak programy szpiegujace lub dialery. ActiveScan 2.0 nie tylko wykrywa zlosliwe programy w pamieci Twojego komputera, ale poszukuje tych zagrozen w wiadomosciach email i plikach skompresowanych.

Panda ActiveScan

MKS skaner online

MKS skaner online

Microsoft OneCare

Zapanuj nad hakerami i niepożądanym oprogramowaniem, i poznaj kilka szybkich sposobów zabezpieczania komputera.

Microsoft OneCare

Skaner plików Kaspersky

Za pomocą skanera antywirusowego online Kaspersky Lab można przetestować plik znajdujący się na Twoim komputerze. Zostanie on przetestowany skanerem antywirusowym Kaspersky Ani-Virus po uprzednim przekopiowaniu na nasz serwer. Jeżeli w trakcie testu zostanie wykryty wirus lub inny podejrzany obiekt, w raporcie który pojawi się po zakończeniu testu będzie to dokładnie wyszczególnione.

Skaner plików Kaspersky

Virus Total

Virustotal to usługa udostępniająca skanowanie plików i szybkie rozpoznawanie wirusów, robaków, trojanów i wszelkiego rodzaju podejrzanego oprogramowania, które jest identyfikowane przez dostępne na rynku programy antywirusowe

Virus Total

do kosza taby przelicz sprites przelicz aktualizuj wróć tab-title cennik info dane OK zamów teraz zobacz szczegóły Negocjuj cenę Negocjuj cenę